osta festivalipääse endale või kingitusena sõbrale

Kas ma olen valmis olema haavatav? Teadvustama endale oma piire? Nihutama neid? Avastama endas uusi tahke? Olema rohkem mina ise, hetkes, lubama enesel tunda erinenevaid emotsioone? Olema habras ja samas tugev? Teekond iseendani algab ikka esimesest sammust – otsusest.

Me viime sind turvalisele teekonnale ning lubame, et avastusi ja üllatusi tuleb kindlasti.

Hinna sisse kuuluvad loengud (8) ning praktilised töötoad (17). Festivali jooksul saad kogeda maksimaalselt 8 loengut või töötuba, mis toimuvad paralleelselt ning õhtuseid koosolemisi, et emotsioone ja kogemusi jagada. Esimesel õhtul mängib chilli muusikat DJ Sten Roosvald ning teisel õhtul korraldavad DJ Sten Roosvald ja Merrit Helistve meile peo viie rütmi tantsu vormis.

festivali pass:                                    145  EUR

toetaja festivali pass:                     250 EUR

ÜHE PÄEVA PILET:                                   89 EUR
FESTIVALI PASS VAID LOENGUTELE:        49 EUR

 Festivalil müükse kõigest 100 pääset, osalejad jaotuvad laiali erinevatesse töötubadesse.

Kui Sa tunned, et vajad väga selles festivalis osalemist, kuid rahaliste vahendite puudumise tõttu pole see Sinu jaoks võimalik, kliki SIIA ning tee avaldus osalemiseks vabatahtlikuna. Nii saad abiks olla festivali korralduses ning osa võtta ka mõnedest töötubadest. Vabatahtlikele osalejatele on loomulikult vaid üksikud vabad kohad. 

NB! Sissepääs festivalile toimub pildiga dokumenti näidates, nimekirja alusel. St, et ostetud pilet ei ole teistele isikutele edastatav. 

 

KASUTUSTINGIMUSED JA PRIVAATSUSPOLIITIKA