TALE OF US
TALE OF US
KEHALE SUUNATUD FESTIVAL 28 - 29 APRILL, TALLINN, EESTI Meie lugu. Sinu lugu. Minu lugu. Saame sõbraks lähedusega, eheda ja inimliku iseendaga. Avardame arusaamu inimeseks olemisest.

VALI OMA KUTSUMUS

 

korralda töötuba, liitu vabatahtlikuna või tule toitlustajaks

 

↓ lisainfo allpool ↓

austin-ban-14522.jpg
 

KORRALDA TÖÖTUBA:

Meil on hea meel, et soovid TALE OF US festivalil töötuba korraldada. Palume Sul täita allolev ankeet, et saaksime Sinu planeeritavast töötoast lühikese ülevaate. TALE OF US festival peab väga oluliseks kogemuste integratsiooni. See tähendab, et meie jaoks on oluline, kuidas saadud kogemus inimest mõjutab kogemuse vältel, kuid vähem oluline ei ole ka milliste muudatuste inspiratsiooniks see osaleja elus saab olema tulevikus. Seetõttu on allolevad küsimused suhteliselt spetsiifilised. Loodame, et see mõjub Sulle inspireerivalt teadmises, et festivali laiem eesmärk on tuua ühiskonda tagasi suuremal hulgal mõistmist, inimlikkust ja ehedust. Festivali töötoad on kõik 1,5 tunni pikkused. Neis osaleb korraga ca 50 inimest. Kui Su töötuba meile meeldib ja sooviksime seda programmi võtta, ühendume juba edasiste detailide arutamiseks.

 
 
karate-2578819.jpg
 

VABATAHTLIK:

Meil on hea meel, et soovid TALE UF US festivalil vabatahtlikuna osaleda. Palume Sul täita allolev ankeet, et saaksime Sinust lühikese ülevaate. Vabatahtlike kohti on vaid üksikud, seega südamest loodame, et Sa ei morjendu, kui sel korral meiega koos festivali organiseerima ei pääse. Oleme kindel, et oled suurepärane ja imeline inimene, kuid festivalil on vabathtlike tarvis tõesti vaid üksikud kohad. Oleme Sulle juba ette suuresti tänulikud. Ühtlasi informeerime, et festivali jooksul on osalejad erinevates töötubades, mille raames võid kohata alastust, emotsionaalset haprust, seksuaalset alatooni, intiimsust jms inimlikku. Küsi endalt, kas see on Sinu jaoks turvaline ja ei too üles hinnanguid või kokkutõmbumisi. Soovime, et festival jätaks kõigile osalejate avatud ja vastuvõetud kogemuse.

 
 
 

TULE TOITLUSTAJAKS:

Meil on hea meel, et soovid TALE OF US festivalil toitlustajana osaleda. Soovime Xperiment festivalil pakkuda lacto-ovo taimetoitu. Muidugi võib Sinu pakutu olla ka täistaimetoit. Ootame festivalile toitlustjaid, kes saavad lühikese ajaga toitlustada suurt hulka inimest. Mõlemal festivalipäeval on ühe tunnine lõuna, mille jooksul peaks söönuks saama 200 inimest. Töötubade vahepeal on pooletunnised pausid, millede vältel võiksid osalejad saada maistvaid suupisteid ja väikseid eineid. Loomulikult ei pea Sa osalemiseks olema valmis tegema nii suurt lõunat, kui suupisteid. Võid osaleda ka vaid ühes toidusegmendis. Palun täida allolev ankeet ja võtame Sinuga ühendust. Ühtlasi informeerime, et festivali jooksul on osalejad erinevates töötubades, mille raames võid kohata alastust, emotsionaalset haprust, seksuaalset alatooni, intiimsust jms inimlikku. Küsi endalt, kas see on Sinu jaoks turvaline ja ei too üles hinnanguid või kokkutõmbumisi. Soovime, et festival jätaks kõigile osalejate avatud ja vastuvõetud kogemuse.

 
 
plant-690051.jpg