TALE OF US
TALE OF US
KEHALE SUUNATUD FESTIVAL 28 - 29 APRILL, TALLINN, EESTI Meie lugu. Sinu lugu. Minu lugu. Saame sõbraks lähedusega, eheda ja inimliku iseendaga. Avardame arusaamu inimeseks olemisest.
 
 

TALE OF US

KEHALE SUUNATUD FESTIVAL

28 - 29 aprill, TALLINN, EESTI

Meie lugu. Sinu lugu. Minu lugu. 

Saame sõbraks lähedusega, eheda ja inimliku iseendaga.

Avardame arusaamu inimeseks olemisest.

▾ FESTIVALI TUTVUSTUS ▾

Ma vaatan sind ja näen kõiki neid viise, kuidas hing võib haavuda, ja ma soovin, et suudaksin langetada oma käed su lihasse ning süüdata laternad piki su selgrood, et teaksid – sind vaadates näen vaid valgust.
— Sinji Moon
woman-438434.jpg

FESTIVAL

Me kõik oleme enese ees oma eheduses alasti – kogedes uudishimu, kihku, takistusi, salasoove, kummalist ühendust, iha või siis jälle seda tuttavat hingepusa, mis takistab meil elu täiel määral vastu võtmast, teistega häid suhteid loomast või koguni iseendast aru saamast.

Janu inimlikkuse järgi on loomulik – kuidas siis anda ja võtta vastu armastust? Kuidas päriselt näha ja hoolida? Kuidas jõuda selle vabaduse ja kireni, millest me salamisi unistame, kuid mis pidevalt püüdmatuks jääb? Kuidas leida tähelepanu ja tunnustust ning väljenduda häbita ja võtta end vastu iga päev, kõiges? Keeruline…

Tale of Us festivali eesmärk on avardada meie arusaamu inimeseks olemisest erineva nurga alt. Fookus on üksikisikul ja tema elurännakul ühenduses oma inimlikkuse ja selle aspektidega – läheduse, haavatavuse, seksuaalsuse, jõulisuse, kire, kokku varisemise, vabaduse ja uute lootustega…

Festivalil on töötubasid väga erinevatele huvidele ja lähenemisviisidele. Võid panna end täielikult proovile või käia see rännak läbi tagasihoidlikumalt – kuidas iganes Sulle tundub hea. Festivali unikaalsus ja jõuline mõju väljendub selle koondkogemuses – saad puudutatud intensiivselt ja järjest nii erinevatest kohtadest, et see tervik mõjutab Sind nii nagu ettegi ei oska kujutada.

Sina ise valid oma kogemuse.

Sellelt festivalilt ei lahku Sa kindlasti selle inimesena, kellena sinna tuled. Midagi sinus muutub, avardub, paindub. Nii et ole julge vastu võtma seda, mida hetkel tunned end vajavat.

Usalda. Tunneta. Koge. Jaga.

everton-vila-140207.jpg

 töötoad

Siit leiad töötubade lühikirjelduse. Mõistagi ei jõua Sa neis kõigis osaleda ning selle lehega tutvumine võimaldab

Sul teha omale sobivaid valikuid. Mõnede töötubade all näed tutvustavat indikaatorit,

millega peaksid arvestama töötoas osalemises.

Küsi enda käest, milleks oled täna valmis ning

langeta otsus oma sisehäälele toetudes.

 

marion-michele-191320.jpg
 

PILET

FESTIVALI PASS:                                    145 EUR

TOETAJA FESTIVALI PASS:                     250 EUR

ÜHE PÄEVA PILET:                                   89 EUR
FESTIVALI PASS VAID LOENGUTELE:        49 EUR

 
cliff-2699812.jpg